Hliníkové okná a dvere Cortizo

Hliník je materiál s dlhou životnosťou, moderným vzhľadom a hlavne vysokou pevnosťou. Hliníkové okná a dvere sa skvele  hodia na veľmi frekventované používanie.

Hliníkové okná a dvere ponúkame v dvoch základných profilových okenných a dverných systémoch:

Cenník hliníkových okien

Ak vás zaujímajú ceny a cenník hliníkových okien a dverí, kontaktujte nás a na základe požiadaviek a špecifikácií vypracujeme individuálny cenník okien priamo pre vás.

Ceny hliníkových okien a dverí sú ovplyvnené mnohými faktormi, ako je typ profilu, rozmery, typ zasklenia a iné.

Okná a dvere od spoločnosti KS plastik sú vyrábané na Slovensku a výrobca disponuje špičkovou výrobnou technológiou. Okná sú produkované z prvotriednych profilových systémov Cortizo. Všetky hliníkové okná sú vybavené kvalitným tesnením a kovaním.

Hliníkové okná a hliníkové dvere CORTIZO sú charakteristické nielen svojím vzhľadom, ale taktiež aj svojou dokonalou funkčnosťou a najvyššou kvalitou. Veríme, že aj Vy dáte prednosť kvalite s dlhoročnou tradíciou za priaznivú cenu.

Zasklenie hliníkových okien

Hliníkové okná a dvere je možné zaskliť izolačnými dvojsklami aj trojsklami, ornamentným aj reflexnými sklami, ďalej potom protihlukovými sklami a tiež okrasnými plastovými alebo hliníkovými výplňami.

Hliníkové okná majú vynikajúce tepelno-izolačné i zvukovo-izolačné vlastnosti a sú vysoko odolné proti poveternostným vplyvom.

Luxusný vzhľad hliníkových okien

Hliníkové okná a dvere - luxusné okná

Ak uvažujete o hliníkových oknách či dverách, potom myslite na to, že sa vyznačujú o niečo vyššou cenou, za ktorú ponúkajú luxusnejší vzhľad a ešte vyššiu odolnosť, než plastové okná a dvere. Hliníkové okná a dvere sa tiež veľmi ľahko udržujú. Ďalšou výhodou hliníka je nízka hmotnosť, ktorá umožňuje vyrobiť aj veľké presklené plochy. Hliníkové okná a dvere vám samozrejme odborne namontujeme. Kontaktujte nás práve teraz.

Hliníkové okná a dvere sa stali obľúbené hlavne kvôli svojej odolnosti. Výhodou hliníkových okien je mimoriadna pevnosť, minimálna údržba, bezpečnosť, luxusný vzhľad a predovšetkým dlhá životnosť. 

Z pozitívnych vlastností hliníkových profilov vyplýva, že hliníkové okná sú vhodné všade tam, kde budú veľa namáhané, alebo tam, kde sú náročné poveternostné podmienky.

Hliníkové okná a hliníkové dvere (aj posuvné variácie dverí) sa používajú nielen pri priemyselných, obchodných a bytových výstavbách, ale aj pri rekonštrukciách pamiatkovo chránených objektov.

Hliníkové okná majú výborné vlastnosti a stabilitu a umožňujú vyriešiť aj veľké presklené plochy.

Vysoká kvalita okien za priaznivú cenu

Okná a hliníkové balkónové dvere CORTIZO

Cesta k modernému bývaniu

Hliníkové okná CORTIZO sú voľbou na celý život, cestou k modernému bývaniu, ochrane pred nepriaznivým počasím a úspore energie. Okná a hliníkové balkónové dvere CORTIZO sú výborným kompromisom medzi vysokou kvalitou a priaznivou cenou

Hliníkové okná sú určené pre použitie do obytných či priemyselných priestorov. Rovnako tak ako plastové a drevené okná aj hliníkové okná spĺňajú tepelno a zvukovo izolačné vlastnosti. Jedna z výhod hliníkových okien je, že je ich možné kúpiť v oveľa väčších rozmeroch, ktoré sa u ostatných materiálov nevyrábajú. Najpoužívanejšie sú v luxusných administratívnych budovách ako sú banky, poisťovne, presklené fasády, ale aj zimné záhrady.

Hliníkové okná sú typovo podobné plastovým oknám. Majú vzduchové medzery a tesnenie na rámoch i krídlach. Najvhodnejšie využitie majú pri výrobe veľkoplošných okien a dverí. Hliníkové okná a dvere predstavujú preto značné rozšírenie pre kreativitu architekta, budovy s veľkým preskleným priestorom zvyšujú prestíž investora, ale prívodom neobmedzeného množstva svetla tiež zvyšujú funkčnosť miestnosti. To zároveň prispieva k úspore elektrickej energie, ktorú by si vyžiadalo umelé osvetlenie interiérov.

Okná a dvere z hliníkových profilov sa zasklievajú tepelne izolačným dvojsklom alebo trojsklom.

Komfort

  • Komfort zdôrazňujú hliníkové okná už svojim veľmi ľahkým ovládaním.
  • Hliníkové profily používané pre okná a dvere sú vyrábané s viacerými komorami, čo zaručuje veľmi nízku hladinu zvukovej aj tepelnej priepustnosti.

O značke Cortizo

cortizo

Cortizo

Spoločnosť bola založená v roku 1972 v Padróne (A Coruña), CORTIZO je v súčasnosti na vedúcej pozícii španielskeho výrobcu a európsky líder hliníkových profilov pre priemysel s ročnou výrobou viac ako 47.000 ton. Má zastúpenie v 30 krajinách a v súčasnej dobe sa podieľa na ambicióznom procese internacionalizácie, CORTIZO dosiahlo v poslednom roku obrat 284,89 miliónov Eur.

Ceny hliníkových okien vám zašleme na základe vyplneného nezáväzného dopytového formulára.

Hliníkové okná, dvere 

  • Pevné a odolné v každej situácii. 
  •  Moderný materiál v širokej ponuke farebných odtieňov.  
  •  Vysoká pevnosť, dokonalá funkčnosť.
Centrum výroby hliníkových okien Cortizo

SPRIEMYSELŇUJEME slobodu tvorivosti

Centrum stratégie expanzie a rastu CORTIZA sa vždy odvíjalo od výskumu a vývoja, dizajnu a technologických aplikácií. Práve Oddelenie výskumu a vývoja, do dnešného dňa, navrhlo viac než 50 exkluzívnych systémov okien, dverí, fasád, kompozitných panelov a systémov protislnečnej ochrany poslednej generácie investujúc viac než 26.000 hodín ročne do výskumu.

  • Technologické Centrum Cortizo
  • Projekty Ad-Hoc
  • Sieť TSAC
  • Cortizo Lab
  • Značenie CE