Hliníkové výplne dverí

Premeňte svoje vchodové dvere v ozajstnú bránu do svojho domova. Dvere PERITO sa vám dokonale prispôsobia. Zvoľte si doplnky aj farbu a získajte istotu, že sa budú k vášmu domu 100% hodiť.

Hliníkové vchodové dvere

Vďaka výnimočnej odolnosti, stabilite materiálu a nadčasovému dizajnu predstavujú hliníkové dvere PERITO najlepšiu voľbu pre Váš dom - a to, či sa jedná o klasickú stavbu či náročné architektonické riešenie.

Hliníkové sklenené vchodové dvere

Hliníkové dvere s celoskleneným panelom rozjasnia Váš dom! Ich originálny vzhľad pritom nie je vykúpený žiadnymi kompromismi v oblasti bezpečnosti, stability ani životnosti.

Hliníkové vchodové dvere slúžia dlhšie než očakávate

Hliník je ušľachtilý materiál a medzi jeho prednosti patrí pevnosť, tuhosť a nízka hmotnosť. To sa priaznivo premieta aj do kvality výsledných vchodových dverí, ktoré sa nekrútia a nedeformujú, výborne odolávajú vonkajším podmienkam a svojou životnosťou ľahko preskočia 50 rokov.

Presvedčivý vzhľad hliníkových dverí

Ten nemá oproti iným typom dverí takmer žiadne obmedzenia a úspešne ho prispôsobíte modernej novostavbe aj staršiemu domu. Ak máte drevené či plastové okná, hliníkové vchodové dvere s nimi ľahko zladíte.