Sieťky proti hmyzu na okná a dvere

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti dotieravému hmyzu. Sieťky proti hmyzu dodávame na mieru vašich okien a dverí. Sieťky na okná chránia pred dotieravým hmyzom a spríjemňujú tak bývanie. Sieťky proti hmyzu, ktoré sa vkladajú do rámu z interiéru a nebránia otváraniu a zatváraniu okien. Sieťky sú určené pre plastové okná a je možné ich kedykoľvek vybrať a opäť nainštalovať. 

Na plastové okná vám vyrobíme akékoľvek sieťky proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti obťažujúcemu hmyzu. Aj keď je ich funkcia predovšetkým praktická, svojim moderným dizajnom sa stanú elegantným doplnkom okien a dverí. Siete proti hmyzu sú z hľadiska zhotovenia a montáže nenáročnou záležitosťou. 

Sieťky na okná a dvere na mieru

Sieťky na dvere využijete na balkónové aj terasové dvere alebo francúzske okná a posuvné dvere. Vyberiete si farbu sieťky aj rámu alebo bezbariérové a elegantné plisé.

Sieťky na okná a dvere vám vyrobíme na mieru. Všetky sieťky na okná a dvere vám upravíme na mieru podľa vašich požiadaviek na rozmer sietí. Sieťky proti hmyzu vás účinne ochránia pred komármi, muchami, drobným hmyzom alebo pred mravcami. Ponúkajú ochranu ako pre byty, domy, kancelárie, firmy a rôzne iné objekty.

Účinné sieťky na okná a dvere dokážu zastaviť lietajúci hmyz aj prach a peľ

To všetko bude históriou, ak si do bežných okien, balkónových dverí, či francúzskych okien nainštalujete sieťky proti hmyzu.

Stačí v priebehu letného vetrania na moment rozsvietiť v miestnosti svetlo a izba je plná hmyzu. Sieťky proti hmyzu do okien tento problém spoľahlivo odstránia. Pre moderné okná máme v ponuke ľahko demontovateľné sieťky do okien, pre staršie okná potom siete proti hmyzu do okien s kolíkmi. Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie odporúčame rolovacie sieťky proti hmyzu, ktoré sú možné jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Vhodné pre dvere (na balkón, alebo terasu).