Okenný systém ALUMIL S77 SUPREME

ALUMIL S77 SUPREME je profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel. Vyrobené okná spĺňajú vysoké štandardy všetkých vyspelých európskych trhov. Elegantný dizajn je ideálnym riešením 
pre najnáročnejšie projekty, ktoré vyžadujú vysoký výkon a kvalitu, maximálnu bezpečnosť a optimálnu cenu.

Okenný systém ALUMIL S77 SUPREME
Okenný systém ALUMIL S77 SUPREME

Vysoká variabilita systému uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 Systém obsahuje aj riešenia pre IN VISIBLE konštrukcie, ktoré sa stávajú stále populárnejšie a vhodné sú najmä pre nové, moderné stavby, kde je požiadavka na minimálnu pohľadovú šírku hliníkových konštrukcií a maximálny podiel presklenia. Systém má širokú škálu zúžených - NAROW profilov. Systém samozrejme obsahuje aj riešenie pre okná so skrytým krídlom, z exteriérovej strany je viditeľný len okenný rám konštrukcie, okenné krídlo jeho z exteriérovej strany pohľadovo neviditeľné.

Systém sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou , samozrejmosťou je certifikácia pre použitie do pasívnych domov v najrenomovanejšom európskom certifikačnom ústave ift Rosenheim GmbH – Nemecko. Okná zo systému ALUMIL S77 SUPREME majú vysokú úroveň zabezpečenia, výnimočné zvukovo-izolačné vlastnosti, jednoduché používanie a vysokú funkčnosť, moderný dizajn, jednoduchý prístup podľa špecifikácií pre osoby so špeciálnymi potrebami a malé deti. Konštrukcie odolávajú zvýšenému zaťaženiu a funkčnosť je garantovaná aj v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, čo potvrdzujú aj dosiahnuté výsledky počas náročnej certifikácie.

Technické vlastnosti systému:

  • 77mm - základná stavebná hĺbka
  • 180kg - váha jedného krídla dverí
  • 72mm - maximálna hrúbka zasklenia
  • RC2 – bezpečnostná trieda odolnosti proti vlámaniu
  • 42 dB – zvukovo-izolačné vlastnosti
  • CLASS C5/B5 – odolnosť voči tlaku vzduchu
  • Uf – od 0,85 W/m2K – tepelno-izolačné vlastnosti hliníkových profilov
Okenný systém ALUMIL S77 SUPREME