Vnútorné, interiérové žalúzie

Hľadáte cenovo dostupné a kvalitné žalúzie? Zvoľte interiérové žalúzie, ktoré tienia, a zároveň si ale môžete regulovať množstvo svetla. 

V našej ponuke sú dve varianty, a to montáž priamo na okno, alebo do interiéru. Ovládanie žalúzií je riešené dvoma spôsobmi a to šnúrkou a tyčkou alebo retiazkou. Vnútorné žalúzie sú použiteľné prakticky do všetkých typov okien. Žalúzie vyrábame aj do atypických okien (kruhové, šikmé). Horný nosník žalúzií na plastové a drevené Euro okná ponúkame plochý s bočnými krytkami (žalúzie Euro Style) ako aj oblý bez bočných krytiek (žalúzie Euro Brilant a v imitácii dreva žalúzie Natur Line).

Hliníkové vnútorné žalúzie vyrábame na mieru a sú vhodné pre byt, dom ale aj do komerčných priestorov. Vďaka svojej cene patria vnútorné žalúzie medzi najpoužívanejší typ tieniacej techniky pre okná s izolačným dvojsklom.

Nemusíte sa obávať, ani ak máte doma okná neštandardných tvarov a veľkostí alebo máte záujem o farebné žalúzie. Bežne vyrábame interiérové žalúzie z rôznych materiálov a v rôznych farebných odtieňoch. Medzi najčastejšie materiály patrí hliník, drevo alebo bambus.

Horizontálne žalúzie:

Horizontálne žalúzie patria k najpoužívanejšiemu typu tieniacej techniky. Majú moderný desing a spĺňajú aj náročné požiadavky zákazníka. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov. Sú vhodné pre plastové aj drevené okná. Jedinou guličkovou retiazkou je zabezpečené vyťahovanie, sťahovanie aj naklápanie lamiel. Samozrejmosťou je široká paleta farieb a drevodekorov z ktorej si vyberie každý zákazník. Pre zákazníka vieme zabezpečiť aj horizontálne žalúzie na atypické okná ( šikmé, zkosené ... ). Pri atypickom prevedení žalúzie je na miesto guličkovej retiazky použitá šnúrka. Horný profil žalúzie však zostáva rovnaký ako u pravouhlej žalúzie. Taktiež aj paleta farieb a drevodekorov je nezmenená.

Vertikálne žalúzie:

Vertikálne žalúzie sú štýlovým bytovým doplnkom. Zvyšujú estetický dojem interiéru. Sú obzvlášť vhodné do reprezentatívnych priestorov. Majú jednoduché ovládanie pomocou šnúrky a retiazky. Sú k dispozícii v širokej škále farieb. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu a zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch. Lamely sú navyše vyrobené v antistatickom prevedení.